Duyuru: Sitedeki paylaşımların tamamı ziyaretçilerimize açılmıştır. Ancak yorum yapabilmek ve Destek panelinden faydalanabilmek için Üye olmanız gerekmektedir.Google'de Ara Yandex'de Ara Bing'de Ara Yahoo'da Ara


Multiboot With WinSetupFromUSB 2017
WinSetupFromUSB uygulamasını kullanarak birden fazla usbdisk'e işletim sistemi ekleme yöntemi video'da en kolay ve pratik,herkezin yapabileceği şekilde detaylı videolu anlatım tarafımdan hazırlanmıştır izledikten sonra sizlerde elinizde bulunan usbdisk ve taşınabilir diskler üzerinden windows,linux ve kurtarma araçlarını rahat şekilde çalıştırabilir ve sistem kurulumlarına hazır hale getirebileceksiniz.
Multiboot With WinSetupFromUSB 2017
+1


Devamı
Google'de Ara Yandex'de Ara Bing'de Ara Yahoo'da Ara


Linux Mint 18.1 Serena xfce Firstview 2017 Tanıtım Videosu
Linux Mint 18.1 Serena xfce Firstview 2017
Linux mint kuracak olanlar için tanıtım videosu hazırlandı,popülerliği ile linux mint dünya çapında en çok tercih edilen sorunsuz ve sağlam bir sistem olup her kullanıcıya hitap etmektedir kurulumdan sonra linuxmint 18.1 ilk görüntüleri masaüstü videosu.

GUNCELWINDOWS.COM FARKIYLA!
+1


Devamı
Google'de Ara Yandex'de Ara Bing'de Ara Yahoo'da Ara


En hızlı ve en güvenilir DNS Adresleri 2017
İnternet kullanıcıları,mahkeme kararı ile kapatılmış yasaklı sitelere girebilmek adına dns ayarlarını değiştirmektedir. Özgürce sörf yapabilmek ve internet engeline takılmamak için dns değiştirme doğru bir seçim olacaktır. Ancak bu noktada dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü bilinmeyen Dns adresleri ile verileriniz çalınabilir.
Dikkat! Gizli yazıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor.
.
En hızlı ve en güvenilir DNS Adresleri 2017
GUNCELWINDOWS.COM KALİTELİ PAYLAŞIMIN PLATFORMU!
+4


Devamı